بالش دورگردنی فوم

بالش آرتروز
2020-06-17
پشتی طبی فوم
2020-06-17

بالش دورگردنی فوم

Neck Pillow

خستگی گردن و به دنبال آن درد در این ناحیه در هنگام مسافرت براي بسیاري از افرادي که مجبورند براي انجام مقاصد خود ساعات طولانی را در اتوبوس یا هواپیما و یا قطار بدون حرکت بنشینند عذاب آور است.

این گردن درد در خانه در هنگام تماشاي تلویزیون و یا هنگامی که بر روي مبل نشسته اید و مطالعه می کنید، نیز می تواند رخ دهد. براي رهایی از این درد چه در منزل و چه در حین مسافرت، ما براي شما بالش دور گردنی بیوتی بیسیک را پیشنهاد می کنیم. مواد تشکیل دهنده این بالشها از جنس فوم سرد و مموری فوم بوده که وقتی روي گردن خود قـرار می دهید شکل گـردن را به خود می گیـرد و از وارد آمدن هر گونه فشار به مهره هاي گردن جلوگیري می کند و مانع ازگرفتگی ماهیچـه هاي گـردن میگردد. جنس روکش بالش دور گردنی از پارچهي مخمل نـرمی است که هنگام قـرار گـرفتن طـولانی دور گردن باعث قرمز شدن و حساسیت پوست گردن نمیشود.

Neck Pillow

Ideal for any positions:This memory foam travel pillow is desighed based on ergonomic, can ease your neck pain effectively. The back of the pillow is thiner than two sides, it won’t push your head forward. The neck pillow can be used both sides. It’s really fit your should curve, respite the pain on your should.

Easy to wash and carry: This travel pillow can be used in airplanes, cars.


استفاده از بالش هاي دورگردنی بیوتی بیسیک بهترین گزینه براي نگه داشتن گردن و ستون فقرات در هنگام مسافرت و یا استراحت می باشد.

1 نظر

  1. 123movies گفت:

    publish and if I may I wish to suggest you some fascinating things or advice. Phelia Lezley Granoff

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *